Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Jaki system grzewczy jest przyjazny dla alergików?

Ciepłe Wnętrza

:: cieplewnetrza ::

Jaki system grzewczy jest przyjazny dla alergików?

Dawniej budowało się dom, by było gdzie mieszkać. Dzisiaj domy buduje się w oparciu o nowoczesne myśli technologiczne. Dużą uwagę zwracamy na wykorzystywane materiały budowlane, przyjazne środowisku i ekonomiczne rozwiązania. Nie budujemy z myślą o dniu dzisiejszym, ale na względzie mamy to co będzie jutro. Ekologiczna budowa to mniej szkodliwych substancji i czystsze środowisko dla dzieci. Powinniśmy więc o nich pomyśleć projektując system grzewczy dla naszego domu.

Mały alergik


Każdy z nas kto ma w rodzinie alergika, świetnie wie, że powietrze w domowych pomieszczeniach musi być właściwie nawilżone i oczyszczone z kurzu i bakterii. Stosowane dotychczas kaloryfery wysuszają zimą bardzo powietrze w domu. Jesteśmy zmuszeni w takim wypadku stosować dodatkowe nawilżacze. Z jednej strony więc suszymy, z drugiej nawilżamy i niejednokrotnie nasze zabiegi się wzajemnie wykluczają. Doskonałym rozwiązaniem w tej kwestii jest ogrzewanie nadmuchowe.

Ogrzewanie nadmuchowe - przyjazne rodzinie


Jeżeli chcemy by powietrze w domu było doskonałej jakości, to bezwzględnie musimy zdecydować się na ogrzewanie nadmuchowe. Zapewnia ono skuteczną i ciągłą wentylację pomieszczeń w budynku, monitoruje wilgotność i dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów, oczyszcza je również z kurzu, zanieczyszczeń, wirusów, bakterii i alergenów. Nasz mały alergik w domu nie będzie z tego powodu odczuwał żadnego dyskomfortu.

Pompy ciepła w służbie naszego zdrowia


Przyjazne alergikom są również pompy cieplne.One także dbają o odpowiednie nawilżenie powietrza w pomieszczeniach i gwarantują jego stały dopływ. Pomieszczenia są ogrzewane tylko do odpowiedniej temperatury. Powietrzne pompy cieplne ogrzewają budynek korzystając z energii powietrza znajdującego się na jego zewnątrz i dodatkowo oczyszczają je nim zostanie ono przesłane do pomieszczenia już w postaci ogrzanej.

Ogrzewanie nadmuchowe i pompy ciepła


I ogrzewanie nadmuchowe i pompy cieplne nie potrzebują stosowania kaloryferów. Każda pani domu wie, że to w szczególności w ich wnętrzu gromadzi się najczęściej kurz, którego bardzo trudno jest się pozbyć. Jak tylko włączymy ogrzewanie, to cały zgromadzony kurz unosi się w powietrze i jest przyczyną męczącego kaszlu u alergików.


oreol 12:31:00 9/06/2014 [Powrót] Komentuj