Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Pompy ciepła rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe

Ciepłe Wnętrza

:: cieplewnetrza ::

Pompy ciepła rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe

Stale powiększająca się grupa inwestorów budowlanych decydując się na system grzewczy wybiera rozwiązanie, jakiego podstawę stanowi nowoczesne ogrzewanie podłogowe, które zapewnia nie wyłącznie komfort codziennego użytkowania ale ponadto możliwość idealnego współpracowania z najnowszej generacji urządzeniami grzewczymi. To właśnie użycie ogrzewania podłogowego pozwala zastosować cały potencjał jaki gwarantują producenci kotłów kondensacyjnych, których wydajność przekracza sto procent bądź pompy ciepła wykorzystujące ekologiczne źródła energii cieplnej takie jak woda, powietrze czy grunt.

Dlaczego system ogrzewania podłogowego?


W systemie ogrzewania podłogowego ciepło dostarczane jest całą płaszczyzną podłogi przy wykorzystaniu zjawiska polegającego na promieniowaniu dlatego jego jedną z najważniejszych zalet jest równomierny rozkład temperatury w całym ogrzewanym pomieszczeniu. Ciepło oddawane przez całą powierzchnię podłogi poprawia komfort codziennego życia a wyeliminowanie niezbyt estetycznie wyglądających grzejników pozwala na dowolną aranżację wnętrza.

Jak pracują pompy ciepła?


Pompy cieplne są nowoczesnymi urządzeniami o charakterze grzewczym, których zasada działania polega na skondensowaniu ciepła jakie jest pozyskiwane z otoczenia przy zastosowaniu wyłącznie energii elektrycznej. Ten rodzaj systemu grzewczego nie wymaga obowiązkowego wykonania instalacji gazowej lub dostosowanej do pozyskiwania energii ciepła z paliw stałych bądź ciekłych , do których nalezą brykiet i olej opałowy. Pompy ciepła są nie tylko najbardziej ekologicznymi rozwiązaniami jakie są polecane na dzisiejszym rynku urządzeń grzewczych ale ponadto najbardziej bezpiecznymi i oszczędnymi a w połączeniu z systemem ogrzewania podłogowego zapewniają najkorzystniejszy pod wieloma względami system grzewczy.


oreol 15:43:53 8/07/2014 [Powrót] Komentuj